Kam siaha tradícia Swarovski?

Rodina Swarovských udržiava tradíciu – vyrába stále jedinečné Swarovského krištály. Postupom času ale rozšírila svoju pôsobnosť aj do iných odvetví, ktoré majú blízko krištálu. Dnes teda funguje mnoho spoločností, v duchu odkazu Daniela Swarovského. Priblížime vám niektoré z nich.

Firma Swarovski je hlavným nositeľom tradície a reklamou pre ostatné firmy rodinného klanu. Sú to práve šperky Swarovski, ktoré táto spoločnosť vyrába. Okrem šperkov predáva i ozdobné predmety z krištálu.

Swarovski Optik je prienikom Swarovských do sveta optických zariadení. A je to prienik úspešný. Táto dcérska firma funguje vyše 60 rokov a vyrába vysokokvalitné ďalekohľady a teleskopy.

Swarovski Elements je oficiálna a jediná značka pre krištály Swarovski rôznych tvarov. Pokiaľ si kúpite šperk alebo iný produkt a má označenie Made With Swarovski Elements, môžete si byť istí, že bol vyrobený len s použitím krištáľov z dielní Swarovski Elements a neobsahuje žiadne napodobeniny. Firma si kvalitu výrobkov sama overuje.

Swarovski Gems je podobne jediná značka drahokamov a brúsených kameňov. Keď si kúpite produkt so vsadeným kameňom, ku ktorému máte visačku Made With Swarovski Gems™, máte istotu, že sú najvyššej kvality.

Swarovski Crystal Palace sa zameriava na avantgardu. Vyrába hlavne lustre neobyčajných tvarov a návrhov pre náročných zákazníkov, no venuje sa aj výrobe nábytkových doplnkov a zvláštnych dekoratívnych predmetov.

Atelier Swarovski je spoločnosť, ktorá ponúka šperky a doplnky od najväčších svetových módnych návrhárov a šperkárov. Samozrejme, sú to tie šperky a doplnky, v ktorých sú použité produkty Swarovski. Predajom všetkých šperkov sa zaoberá dcérska firma Touchstone Crystal.

Swarovski Crystallized™ je značka zastrešujúca dizajny šperkov s krištáľmi Swarovski – Swarovski Elements. Spolupracuje s viac než 40 najlepšími dizajnérskymi značkami ako Janis Savitt, Azzaro, Jean-Paul Gaultier, Catherine Malandrino a ďalšie. Toto sú šperky Swarovski pre najnáročnejších zákazníkov.

 
Designed by Art Wordpress Themes, sponsored by Art Exposition